Градско такмичење у атлетици

Мушка штафета 4x 100 m прва!

Женска штафета 4x 100 m прва! Време 54,48 s

Марија Нисић, скок у даљ, 5,66 m – прва у граду!

Невена Голубовић, трка на 400 m, 1.02.86!

Душко Никодијевић, трка на 400 m, 54,97 s, други на градском такмичењу!

Теодора Голубовић, 60m, време 8.06s, друга на градском такмичењу!

 

Теодора Голубовић 3/7 – два државна злата у својој и категорији са старијима на 100m препоне, освојен сениорски Државни куп, успешан наступ на Европском првенству и освојен Државни рекорд и на крају изборен пласман на Светско првенство у старијој узрастној категорији до 20 година у Перуу.

Милош Нисић је на првенству Србије био први на 200 m, први на штафети 100, 200, 300, 400 m, други на 100, други на 400 m и други на штафети 4×100 m.

Ученик Милош Нисић је оборио државни рекорд на 200m на државном првенству за млађе јуниоре у дворани. Трчао је 22.57 s. Трчао је и у штафети 4x400m која је оборила државни рекорд за млађе јуниоре.

Ученица Теодора Боберић  I-3  је освојила прво место у спортској дисциплини скок у даљ а ученик Милош Нисић  I-8 је освојио прво место у трци на 200m.